PARTNERZY TECHNICZNI

KLUB SPORTOWY WANDA KRAKÓW

Dzięki współpracy z KS Wanda adepci Nowohuckiej Akademii Sportu Wanda Kraków mogą korzystać z obiektów klubu.RADA DZIELNICY XVI MIASTA KRAKOWA


Od lipca 2018r. NAS bardzo aktywnie współpracuje z Radą  i Zarządem Dzielnicy XVI Bieńczyce
NAS Wanda otrzymuje znakomite wsparcie organizacyjno- finansowe w obszarach:
1. organizacja letnich zgrupowań szkoleniowych,
2. promocja działalności i budowanie marki  NAS na stronach R.Dz. XVI,
3. uczestnictwo przedstawicieli R.Dz. XVI w eventach organizowanych przez NAS.


MG SPORT SELECT

Dzięki profesjonalnej współpracy z dystrybutorem sprzętu sportowego firmy SELECT i GIVOVA nasi zawodnicy trenują w najwyższej jakości sprzęcie sportowym oraz używają do treningów – zarówno piłkarskich, bramkarskich i motorycznych profesjonalnego sprzętu.


FUTBOL MAŁOPOLSKA

Futbol-Małopolska to największy internetowy serwis informacyjny poświęcony wszelkim rozgrywkowym piłkarskim w całym regionie. W Futmal.pl znajdziecie tabele, wyniki, obszerne relacje, galerie zdjęć i materiały filmowe z wszystkich klas rozgrywkowych w męskiej i żeńskiej odmianie piłki nożnej, a także rozgrywek młodzieżowych – www.futmal.pl

SPORTTIW

Sklep Piłkarski „Sport-TI” zaopatruje naszą akademię  w profesjonalny sprzęt sportowy, udzielając również znaczących rabatów.

WYDZIAŁ SPORTU URZĘDU MIASTA KRAKOWA

LEADERTEAM SP. Z O.O.

„ Leaderteam ” Sp. z o.o. oferuje leasing pracowniczy i usługi budowlane w sektorach infrastruktury kolejowej i tramwajowej, budownictwa kubaturowego oraz przemysłowego, prace porządkowe w trakcie trwania budowy oraz po jej zakończeniu. Usługi świadczy na terenie  całego kraju i poza granicami Polski. W pełni angażuje się w realizację każdego projektu, dążąc do sumiennego wywiązania się ze wszystkich powierzonych zadań. Dzięki solidnej pracy mają zadowolonych klientów i usatysfakcjonowanych partnerów biznesowych”.