CERTYFIKACJA PZPN!

Nowohucka Akademia Sportu Wanda Kraków przypomina wszystkim Rodzicom, których dzieci uczęszczają na zajęcia o zgłoszeniu swoich pociech do programu Certyfikacji Szkółek.

Nasza Akademia ubiega się o GWIAZDKĘ PZPN.

Apelujemy do wszystkich Rodziców o zarejestrowanie swoich pociech poprzez platformę LACZYNASPILKA.PL ( od grupy naborowej – po młodzika! )

Instrukcja działania w filmach instruktażowych poniżej –

  1. JAK ZAŁOŻYĆ KONTO NA PORTALU ŁĄCZY NAS PIŁKA

2. JAK ZAREJESTROWAĆ DZIECKO W SYSTEMIE PZPN ( DLA RODZICA )

3. JAK ZŁOŻYĆ WNIOSEK O POTWIERDZENIE ZAWODNIKA W SZKÓŁCE

Proszę wejść na stronę http://www.laczynaspilka.pl Po wejściu na stronę w prawym górnym rogu wybierz: ZALOGUJ SIĘ (dla osób które mają już profil) i przechodzimy do pkt. nr 5 lub ZAREJESTRUJ SIĘ (dla osób bez profilu)

WYPEŁNIJ DANE (dane rodzica) Po wypełnieniu arkusza rejestracyjnego system poprosi o weryfikację adresu e-mail

Po akceptacji regulaminu powinna wyświetlić się strona z wyborem kilku ikonek – wybieramy DLA ZAWODNIKA (jeżeli nie wyświetli się ta strona w menu obok Imienia i Nazwiska z prawej strony wybieramy Moje Profile ( DLA ZAWODNIKA) Musimy utworzyć nowy profil i wybieramy ZAREJESTRUJ DZIECKO JAKO ZAWODNIKA

Uzupełniamy dane rodzica następnie dane dziecka

Po zakończonej rejestracji wchodzimy w PROFIL ZAWODNIKA I wybieramy ZŁÓŻ WNIOSEK O POTWIERDZENIE W ODDZIALE SZKÓŁKI

Wybieramy województwo (MAŁOPOLSKIE), miejscowość (KRAKÓW) i oddział, czyli NOWOHUCKA AKADEMIA SPORTU WANDA KRAKÓW

Dodajemy zdjęcie zawodnika I to już wszystko!

Poniżej kilka słów o programie Certyfikacji Szkółek Piłkarskich PZPN:

Program Certyfikacji PZPN dla szkółek piłkarskich to innowacyjny projekt skierowany do podmiotów prowadzących szkolenie dzieci w zakresie piłki nożnej

Jego ideą jest wyznaczanie standardów pracy z młodymi zawodnikami, pomoc w ich szkoleniu oraz weryfikacja szkółek. Przyznanie oddziałowi szkółki piłkarskiej Certyfikatu na jednym z trzech poziomów (złotym, srebrnym lub brązowym) jest równoznaczne ze spełnieniem przez niego szeregu kryteriów i gwarancją odpowiedniej jakości szkolenia. Jednostki wyróżnione w ten sposób przez Polski Związek Piłki Nożnej dołączą do elitarnego grona szkółek będących dla dzieci najlepszym miejscem do rozwijania swoich piłkarskich umiejętności.

Dzięki Programowi Certyfikacji, rodzice i dzieci grające w piłkę nożną uzyskują pewność, że certyfikowany oddział szkółki piłkarskiej spełnia standardy szkoleniowe, jest bezpieczny, a jego kadra ma kwalifikacje niezbędne do tego, aby szkolić zawodników.

Wysokie standardy przyjęte w Programie Certyfikacji gwarantują, że oddział szkółki piłkarskiej, który otrzyma certyfikat, uzyska przewagę rynkową poprzez unikalne wyróżnienie współpracy z Polskim Związkiem Piłki Nożnej.

W związku z udziałem naszej Szkółki w projekcie musimy spełnić szereg wymagań opisanych w regulaminie programu Certyfikacji Szkółek Piłkarskich PZPN.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *